28 Жовтня, 2023 р., 11:02
27 жовтня 2023 року в Гуманітарному центрі допомоги внутрішньо переміщеним особам із числа мешканців Соледарської міської територіальної громади "Соледар: дорога додому" в м.Києві відбулася видача гуманітарної допомоги, надання якої забезпечено Global Empowerment Mission Ukraine у партнерстві з Howard G BUFFETT Foundation (HGBF).
28 Жовтня, 2023 р., 09:15
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України.
28 Жовтня, 2023 р., 09:00
Нагадуємо, для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії РФ Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.
28 Жовтня, 2023 р., 00:00
Провів Військовий кабінет щодо ситуації на основних бойових напрямках. Купʼянськ, Бахмутський напрямок, Авдіївка, Марʼїнка та Мелітопольський напрямок. Забезпечення нашої оборони та наших наступальних дій, зокрема далекобійною зброєю і ракетами. Я дякую всім воїнам, які міцно тримають позиції та знищують окупантів. Цей тиждень теж суттєво збільшив російські втрати. Саме так і треба. Я вдячний усім, хто воює і працює заради нашої держави й нашої незалежності! Памʼятаємо кожного і кожну, хто віддав своє життя заради України!
27 Жовтня, 2023 р., 19:35
27 жовтня 2023 року при Координаційному центрі підтримки ВПО "Бахмутський район єднає" у м. Кривий Ріг був проведений  розважальний захід "Happy helloween", де приймали участь і діти Соледарської громади. На заході було організовано веселі руханки, майстер-клас з "Виготовлення гарбузу на палочці"
27 Жовтня, 2023 р., 15:24
27 жовтня під головуванням заступниці начальника Соледарської міської військової адміністрації  Світлани ЛОЩАКОВОЇ, за участі начальника Соледарської міської військової адміністрації Сергія ГОШКА, начальниці Управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації Наталії АНТИПЕНКО, керівника Благодійної організація «Благодійний Фонд «Соляна фортеця»» Тетяни КВАШИ, голови відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнська громадська організація «Територія жінок» територія жінок Донеччини» Наталі ТИЩУК, членкині правління Громадської організації «Соледарська платформа ініціатив» Вікторії ГРУНСЬКОЇ проведено чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Соледарській міській військовій адміністрації Бахмутського району Донецької області.
27 Жовтня, 2023 р., 14:49
Соледарська міська військова адміністрація, міська рада, працівники структурних підрозділів міської ради 27 жовтня, у День української писемності, доєдналися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Дороги України». Кожен охочий отримав змогу не лише перевірити свої орфографічні та пунктуаційні навички, а й став причетним до єднання незламних патріотів українського суспільства. У єдності – сила духу, освіти, майбутнього України. Тож удосконалюймо наше мовлення, збагачуймо словниковий запас, спілкуймося українською – мовою єднання незламних! #пишемо разом #радіодиктант2023
27 Жовтня, 2023 р., 10:02
27 жовтня - це свято української мови, яке щороку відзначається в Україні. Це день, коли ми вшановуємо пам'ять про наших предків, які створили і розвивали нашу мову. У цей день ми вітаємо всіх українців з Днем української писемності та мови!
27 Жовтня, 2023 р., 09:15
27 Жовтня, 2023 р., 09:00