Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству

11 Грудня, 2023 р., 18:51
11 грудня 2023 року в Соледарському в Центрі підтримки " Соледар дорога додому" в м.Києві  до Міжнародного дня прав людини пройшов захід « Я  маю право»  для учнів Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів  та їх батьків.Учитель правознавства Тащенко Т.М.  говорила з учасниками заходу про їх права,гарантовані Конвенцією ООН про права дитини та Конституцією України. Школярі поповнили знання про свої права та обов’язки.
05 Грудня, 2023 р., 10:42
05 грудня 2023 року начальником служби у справах дітей Соледарської міської ради , спеціалістами Управління соціального захисту населення та КУ " Центр надання соціальних послуг" в м. Києві та м. Чернівці проведена інформаційна компанія до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства ".
02 Грудня, 2023 р., 16:56
Щороку в Україні, як і у всій Європі,  з 25 листопада по 10 грудня проходить  Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка  покликана в першу чергу привернути  увагу громадськості до актуальних для  суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
30 Листопада, 2023 р., 11:23
В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Молодіжна спільнота Соледарської громади запропонувала молоді висловити власне ставлення до проблеми насилля. Проаналізувавши результати анкетування, з’ясовано, що деякі учасники відчували або відчувають жорстоке поводження з боку однолітків або дорослих.
30 Листопада, 2023 р., 10:06
Домашнє насильство може довго маскуватися, ховатися та підлаштовуватися під обставини. Та якщо людина зіштовхується з кривдою, у її поведінці майже завжди можна помітити червоні прапорці. Кілька аспектів, на які варто звертати увагу:
29 Листопада, 2023 р., 17:06
Психологічне насильство - це не ок! Це поведінка, метою якої є заподіяння емоційної чи психологічної шкоди. Вона може не завдавати болю вашому тілу, проте може бути травматичною. Поодинокі образи не можна вважати емоційним насильством, але якщо така поведінка стає систематичною, породжує в іншої людини страх, тривогу та порушує благополуччя — тоді це є проявом насильства. Жертвою жорстокого ставлення можна стати в різних взаємовідносинах, у тому числі, у міжособистісних стосунках із батьками, романтичних чи професійних стосунках.