Почесні громадяни

Ковальов Валерій Миколайович

Валерій Миколайович -  наш земляк, Почесний громадянин громади, вчений, філософ і поет. У рідному Соледарі він прожив усе своє свідоме життя. Дуже любить це місто, його розмірений ритм життя і городян.

Валерій Миколайович вніс значний вклад в розвиток ДП «Артемсіль» та міста Соледар. Він розробив тарифно-кваліфікаційний довідник соляної промисловості України для соледобувних підприємств. Ковальов В.М. захистив кандидатську та докторську дисертації, обраний академіком Академії економічних наук України. Він підготував 10 кандидатів наук та 3 доктора наук, під його керівництвом більше 300 спеціалістів, в тому числі соледарців, захистили свої дипломні проекти та стали інженерами. Через проекти та наукові дослідження Валерій Миколайович безпосередньо впливав на удосконалення технологій видобутку та переробки солі на ДП «Артемсіль».

Валерій Миколайович ніколи не обмежував себе тільки лише науковою діяльністю і викладацькою роботою. У нього завжди був широкий круг і інших інтересів. При цьому в кожному напрямку йому вдалося досягти відмінних результатів.

В своєму житті відкрив поетичний дар і став писати віршовані твори. Вони присвячені улюбленому місту і його жителям.