Підприємцю

26 Січня, 2022 р., 16:52
Штрафні санкції за порушення розрахункових операцій з 01.01.2022
11 Січня, 2022 р., 14:17
Форма одноразової (спеціальної) добровільної декларації та Порядок її подання затверджені наказом Міністерства фінансів України від 02 серпня 2021 року №439.
11 Січня, 2022 р., 14:08
   Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 01 вересня 2021 року стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.
11 Січня, 2022 р., 14:02
Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що відповідно до абзацу десятого п.п. 7.2 п. 7 підрозділу 9 прим. 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) декларант зобов’язаний документально підтвердити вартість об’єктів декларування шляхом додання до одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) засвідчених належним чином копій документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування, у разі якщо такі об’єкти знаходяться (зареєстровані) за межами України.