01 Листопада, 2023 р., 11:08
У жовтні на гарячі лінії Мінреінтеграції надійшло понад 24 тисячі звернень. Йдеться про дзвінки та повідомлення на гарячу лінію з кризових питань 15-48 та гарячу лінію Уповноваженого з питань внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, оператори гарячої лінії з кризових питань у жовтні опрацювали близько 14 тисяч дзвінків. Також вони надали відповіді на більш ніж 1 тисячу звернень, які надійшли за цей час через месенджери.
01 Листопада, 2023 р., 09:15
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України.
01 Листопада, 2023 р., 09:00
Нагадуємо, для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії РФ Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.
01 Листопада, 2023 р., 00:00
Сучасний світ так влаштований, що звикає надто швидко до успіхів. Коли почалася повномасштабна агресія, багато хто у світі очікував, що Україна не вистоїть. Тепер сприймаються вже просто як даність колосальні речі, які роблять наші люди, всі наші воїни. Успіх України в битві за Чорне море – це те, що буде в підручниках історії, хоч і не так часто обговорюється зараз. Але… щоб там не було, нам робити своє – захищати свою державу, українську незалежність, наше життя, нашу культуру, українську свободу. І ми захистимо!
31 Жовтня, 2023 р., 16:20
Захистіть свої дані в інтернеті. Серіал про кібергігієну від Дія.Освіта. Купуєте товари в інтернеті, здійснюєте онлайн-платежі або активно ведете соцмережі? Обережно! Ви можете стати жертвою інтернет-шахраїв. За аналітикою Опендатаботу, кожен 9 українець з початку повномасштабної війни постраждав від інтернет-шахрайства. Убережіть себе від кіберзлочинців: перегляньте серіал «Персональна кібергігієна» та станьте свідомим користувачем.
31 Жовтня, 2023 р., 15:00
Уляна Токарєва, заступниця Міністерки соціальної політики, в інтерв’ю для ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ розповіла про зміни у сфері надання соціальних послуг, зокрема в підходах до догляду/підтримки людей похилого віку та осіб з інвалідністю.Про 19 соціальних послуг в умовах воєнного стану – у сюжеті.
31 Жовтня, 2023 р., 14:41
31 жовтня заступниця начальника Соледарської МВА Світлана ЛОЩАКОВА та начальниця Управління соціального захисту населення Анастасія КАТАСОНОВА долучилися до онлайн засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Бахмутській районній державній адміністрації Донецької області, районній військовій адміністрації та організації діяльності консультативно-координаційних центрів населення Бахмутського району Донецької області. Під час заходу були розглянуті питання стосовно організації роботи щодо надання гуманітарної допомоги в межах одного населеного пункту та організації проведення новорічних заходів та вручення солодких подарунків дітям Бахмутського району Донецької області.
31 Жовтня, 2023 р., 09:15
31 Жовтня, 2023 р., 09:00
31 Жовтня, 2023 р., 00:00
«Ми маємо тверезо оцінювати російську систему. Вони мобілізували всі сили, щоб спробувати не втратити захоплене в Україні, але свою територію при цьому забруднили таким рівнем ненависті та деградації, що вже вдруге за цей рік у Росії втрачається контроль над подіями. То заколотники йдуть на Москву, і ніхто їх не зупиняє, то випаровується вертикаль влади в Дагестані, і відбувається справжній погром. Це все сигнали того, що Росія поки – поки – може витримувати бойові дії та подекуди збільшувати тиск на фронті, але не здатна витримати це протистояння стратегічно.