07 Березня, 2024 р., 09:15
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України. Триває повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну. Жорстока реальність вимагає від вас прийняття важливого рішення, від якого залежить ваше життя, майбутнє ваших дітей.
07 Березня, 2024 р., 09:00
Нагадуємо, для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії РФ Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.
07 Березня, 2024 р., 00:00
Сьогодні – в Одесі. Зустріч із Прем’єр-міністром Греції. Головним питанням на перемовинах із Прем’єр-міністром Греції була, звичайно, наша оборона, наші можливості в активних діях та в захисті. ППО – безумовний пріоритет. Як і в перемовинах з іншими партнерами. Систем ППО та можливостей виробляти зброю для захисту у світу достатньо. Зброя потрібна тут, щоб рятувала життя людей. Рішення потрібні зараз – не колись, а для людей, які щодня й щоночі витримують терористичні атаки.
06 Березня, 2024 р., 18:53
Хто може оформити опіку чи піклування над дитиною і що для цього потрібно зробити. Таке роз’яснення міститься на сайті громадської спілки «Українська мережа за права дитини», яка є багаторічним партнером Мінреінтеграції.
06 Березня, 2024 р., 18:16
Ми з Грецією почали підготовку двосторонньої угоди щодо безпекових гарантій – нашої співпраці в галузі безпеки. Сподіваюся, що невдовзі наші команди підготують угоду до підписання. Маємо зафіксувати в ній і вже досягнутий рівень співпраці та підтримки на цей рік, а також і на наступні десять років – саме довготривала безпекова співпраця дає найкращі результати. Також у цьому році маємо максимально активно працювати, щоб зменшити здатність Росії фінансувати агресію.
06 Березня, 2024 р., 09:40
По всій території країни люди продовжують безконтрольно спалювати сміття, сухе  листя та  чагарники,  тим самим  провокуючи  масштабні  пожежі  у  природних екосистемах. Пожежі в екосистемах та на відкритих територіях – це серйозна загроза для  навколишнього  середовища,  здоров’я  людини  та  економіки  держави. Вони можуть призвести до загибелі людей, тварин і рослин, а також, до знищення майна.
06 Березня, 2024 р., 09:15
06 Березня, 2024 р., 09:00
06 Березня, 2024 р., 00:00
Сьогодні є новий крок Міжнародного кримінального суду – ордери на арешт ще двох представників російського керівництва. Цього разу – військових керівників. Командувачів російських вбивць – дальньої авіації та Чорноморського флоту держави-терориста.
05 Березня, 2024 р., 17:33
В Україні створять Єдиний державний реєстр адрес. Уряд України ухвалив Постанову про створення трьох базових реєстрів: адміністративно-територіальних одиниць (ЄДРАТО), адрес (ЄДРА), будівель та споруд (РБС).