15 Березня, 2024 р., 09:15
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України. Триває повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну. Жорстока реальність вимагає від вас прийняття важливого рішення, від якого залежить ваше життя, майбутнє ваших дітей.
15 Березня, 2024 р., 09:00
Нагадуємо, для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії РФ Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.
15 Березня, 2024 р., 00:00
Сьогодні я мав нагоду подякувати працівникам нашого оборонного комплексу – людям, які присвятили своє життя українській силі. Які роблять нашу зброю, що проявляє себе на фронті, на морі, в ударах з повітря по російській системі війни. Дякую за українські снаряди, гармати, за дрони, за наші ракети, за наші системи РЕБ – за все те, що допомагає нашим воїнам битись і береже життя Україні та українців.
14 Березня, 2024 р., 16:20
Стартувала реєстрація на НМТ-2024. Відсьогодні розпочинається реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ). Вона триватиме до 11 квітня включно.
14 Березня, 2024 р., 13:13
Мешканці Соледарської громади, які зараз перебувають в м.Кам'янське та м.Новомосковськ отримали гуманітарну допомогу, надання якої забезпечено Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у партнерстві з Howard G BUFFETT Foundation (HGBF).
14 Березня, 2024 р., 11:18
Державні послуги для захисників і захисниць — на Гіді. Українські військові щодня оберігають наш спокій. Піклуємося про наших героїв та робимо все, щоб спростити їх взаємодію з державою.
14 Березня, 2024 р., 09:20
14 березня в Україні відбувається вшанування добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну.
14 Березня, 2024 р., 09:15
14 Березня, 2024 р., 09:00
14 Березня, 2024 р., 00:00
Хочу зараз ще раз подякувати всім, хто бере участь у рятувальних операціях, працює на розборі завалів, допомагає, підтримує людей, які втратили рідних. Дуже важливо, щоб після російських ударів наші люди не залишались наодинці з болем та проблемами.