05 Вересня, 2022 р., 17:40
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ПРОДОВЖУЄ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙ ВЕРЕСНЯ
05 Вересня, 2022 р., 08:31
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України.
04 Вересня, 2022 р., 08:27
03 Вересня, 2022 р., 13:54
Порядок подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації (далі – Порядок 380) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2022 р. № 380 (із змінами) (далі – Постанова).
02 Вересня, 2022 р., 20:32
02 вересня за підтримки Донецької обласної військової адміністрації та Бахмутської районної військової адміністрації, Соледарська міська військова адміністрація на чолі з Сергієм ГОШКО забезпечили доставку гуманітарної допомоги до с. Федорівка, с. Роздолівка, ст. Соль та частини м. Соледар. Також хочемо поблагодорити Кудрявцева Олега за допомогу в роздачі гуманітарної допомоги.
02 Вересня, 2022 р., 18:05
Розпочато фінансування пенсій вересня 2022 року для пенсіонерів Донецької області
02 Вересня, 2022 р., 13:23
Шановні мешканці Соледарської громади, до Вашої уваги поштова адреса  відділу роботи зі зверненнями громадян Соледарської міської військової адміністрації Телефон: +380932338965