28 Серпня, 2022 р., 07:58
Від щирого серця вітаю з професійним святом усіх, хто присвятив своє життя шахтарській справі.
27 Серпня, 2022 р., 20:56
27 серпня за підтримки Донецької обласної військової адміністрації та Бахмутської районної військової адміністрації, Соледарська міська військова адміністрація на чолі з Сергієм ГОШКО забезпечили доставку хліба до м. Соледар, с. Федорівка, с. Роздолівка та с. Благодатне.
27 Серпня, 2022 р., 12:59
Внаслідок війни український бізнес змушений адаптуватися під нові реалії: переналаштовує та перезапускає виробництва, шукає нові експортні ринки, розробляє нові ланцюги постачання. І на кожному з цих кроків підприємці потребують інформаційної та консультаційної підтримки.
27 Серпня, 2022 р., 12:39
При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери. Підготовку до можливого перебування у зоні надзвичайної ситуації доцільно починати завчасно. Необхідно підготувати "екстрену валізку" з речами, які можуть знадобитись при знаходженні у зоні НС або при евакуації у безпечні райони.
27 Серпня, 2022 р., 08:24
В яких випадках може бути зупинена виплата пенсії
27 Серпня, 2022 р., 08:18
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України.
27 Серпня, 2022 р., 08:15
З 1 вересня комендантська година в Донецькій області триватиме з 21 години вечора по 5 годину ранку.Нагадуємо, під час комендантської години забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи.Також у темну пору доби продовжує діяти режим світломаскування.
26 Серпня, 2022 р., 08:57
ПЕНСІЙНИМ ФОНДОМ ЗАВЕРШЕНО ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙ СЕРПНЯ