17 Вересня, 2022 р., 09:30
Шановні працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника! Це свято об'єднує людей сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, захистити здоров'я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим
17 Вересня, 2022 р., 09:23
17 Вересня, 2022 р., 08:59
Нагадуємо, для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії РФ Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.
16 Вересня, 2022 р., 15:29
На цьому тижні було забезпечено доставку гуманітарної допомоги до с.Никифорівка, с.Васюківка, с.Роздолівка, м. Соледар та ст.Сіль. Висловлюємо слова щирої вдячності Благодійному фонду «Руки допомоги». Волонтери організації з’ясували основні потреби жителів. Після чого Благодійний фонд «Руки допомоги» передав ліки, продуктові набори та засоби гігієни.
16 Вересня, 2022 р., 08:55
16 Вересня, 2022 р., 08:28
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України.
16 Вересня, 2022 р., 08:26
15 Вересня, 2022 р., 08:55