27 Січня, 2022 р., 09:14
26 січня відбулась чергова 15 сесія Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області восьмого скликання. Головував на сесії міський голова Євген Пластун. У роботі сесії взяли участь 18 депутатів міської ради.
25 Січня, 2022 р., 18:06
Нещодавно у селі Благодатне нашим підриємством СКВРЖП "Ремонтник" були демонтовані 38 світильників та на їх місце були встановлені нові, більш якісні світильники LED-50.
24 Січня, 2022 р., 13:56
Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області повідомляє, що 27 січня 2022 року  з 11.00 до 12.00 за телефоном (0627) 44 52 86 відбудеться  «Пряма телефонна лінія» в.о. начальника Бахмутського міського відділення Мельникової Ольги Володимирівни з мешканцями м.Бахмут та Бахмутського району з питань статутних напрямків діяльності відділення.
24 Січня, 2022 р., 08:28
20 січня  2022року   відбулася зустріч міського голови Євгена Пластуна, представників Соледарської міської ради, управління соціального захисту населення, управління освіти з керівницею проектів із захисту дитини Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ),  координатором проєкту "Спільно"  Наталією Датченко, координатором проєктів ЮНІСЕФ у сфері захисту прав дітей на Сході України Марією Артановою, менеджером будівельних проєктів ЮНІСЕФ на Сході України Костянтином Худобіним, спеціалістом з комунікації Ольгою Пришко   та представниками органів місцевої влади Соледарської ТГ.
22 Січня, 2022 р., 12:00
Напередодні Дня Соборності України відбулося творче привітання від Соледарської громади з представниками територіальних громад Бахмутського району у телемості «Ми єдині Ми – Україна».
22 Січня, 2022 р., 08:10
З метою виховання у дітей дошкільного віку почуття патріотизму та інтересу до культурних надбань українського народу 21 січня 2022 року у закладах дошкільної освіти Соледарської міської територіальної громади було проведено святкові розваги до Дня Соборності України.
22 Січня, 2022 р., 07:30
22 січня 1919 року відбулося проголошення Акту Злуки, яке увійшло в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день став символом об’єднання України. Особливого значення ця історична дата набула після проголошення незалежності України в 1991 році. Тож відзначення Дня Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.
20 Січня, 2022 р., 16:43
Соледарська міська рада доводить до відома суб’єктів господарювання, що з метою стабілізації ринку роздрібної торгівлі продовольчими товарами постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 1 внесені зміни до пункту 41(4) постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236, відповідно яких на період дії карантину встановлюється рівень граничної торговельної надбавки не більше 10% оптово - відпускної ціни на:
20 Січня, 2022 р., 08:10
До уваги жителів Соледарської міської територіальної громади! Сьогодні, 20.01.2022 року з 9:00 до 11:00 годині у приміщенні ЦНАПу (вул. Паркова 5) буде проводитися прийом громадян спеціалістами пенсійного фонду.