АТ «Ощадбанк» інформує.

Дата: 20.09.2022 16:13

Прагнучи підвищити фінансову грамотність населення, АТ «Ощадбанк» постійно проводить інформаційні кампанії щодо переваг банківського обслуговування через дистанційні канали, тобто крім традиційного обслуговування клієнтів, АТ "Ощадбанк" пропонує альтернативні варіанти обслуговування:

- «Мобільний Ощад» - сучасний сервіс, який дає змогу керувати власними рахунками зa допомогою мобільного телефону цілодобово та без вихідних;

-  WЕВ-банкінг «Ощад 24/7» - сучасний програмний комплекс, що дає змогу

контролювати стан своїх рахунків та здійснювати банківські операції без відвідування установи банку в режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень, з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Internet;

POS - термінали - розрахунок за допомогою платіжних засобів.

Слід зазначити, що практично всі послуги Ощадбанку доступні у веб-банкінгу та

мобільному Ощаді: карткові перекази, здійснення платежів. у тому числі комунальних, відкриття депозитів, обмін валют онлайн. Для цього не потрібно відвідувати установу банку. Здійснювати необхідні платежі клієнт може в будь-який зручний для себе час. Все. що для цього потрібно - картка Ощадбанку та доступ до Інтернету на комп'ютері, планшеті чи на смартфоні.

Встановити тa користуватись Ощад 24/7 дуже просто:

1. Оберіть на сайті розділ «Увійти до веб-банкінгу» або завантажте додаток «Мобільний Oщад» в Google Play чи AppStore нa смартфоні.

2. Введіть дані вашої картки.

3. Очікуйте нa дзвінок від банку.

4. Придумайте та запам'ятайте логін та пароль.

Також маємо зазначити що на youtube – каналі https://www.youtube.com/user/Oschadbank можливо переглянути навчальні ролики Інструкції користування Ощад 24/7.