17 Лютого, 2022 р., 13:52
Протягом тижня, з 7 по 11 лютого, безробітні, які перебувають на обліку у Бахмутському міському центрі зайнятості опановували нові цифрові навички шляхом участі у тренінгу «Цифрова грамотність».
17 Лютого, 2022 р., 13:18
16 лютого відбулась робоча зустріч партнерів проєкту «ZMINA 2.0» під головуванням міського голови Євгена Пластуна. Цей проєкт буде реалізовано в Соледарській міській територіальній громаді за кошти Європейського Союзу у співфінансуванні з  бюджету Соледарської міської ради.
16 Лютого, 2022 р., 19:55
Незабаром розпочнеться посівна компанія ярих культур. Тому час подбати про якісне насіння для отримання нового урожаю, який в значній мірі буде залежати від того яким насінням будуть засіяні наші поля.
16 Лютого, 2022 р., 19:48
Щороку для захисту сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб та бур'янів використовується значна кількість засобів захисту рослин до роботи з якими залучаються працівники без відповідних навичок та відповідного допуску(посвідчення) до роботи  з пестицидами. Такі дії можуть привести до негативних наслідків.
16 Лютого, 2022 р., 19:35
Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 14 лютого 2022 року №53, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого 2022 року у закладах освіти Соледарської громади був проведений  День єднання.
16 Лютого, 2022 р., 14:41
16 лютого о 10.00 у залі засідань Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на виконання Указу Президента України від 14.02.2022 року №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» відбувся  захід. До працівників міської ради з нагоди державного свята Дня єднання звернувся міський голова Євген Пластун. Заходи до Дня єднання провели колективи підприємств,  організацій і установ громади. В усіх населених пунктах громади був піднятий Державний прапор України.
16 Лютого, 2022 р., 13:12
15 лютого біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам у м. Соледарі, відбувся мітинг, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-й річниці виведення військ з  Демократичної Республіки Афганістан.
15 Лютого, 2022 р., 08:00
Кожного року, 15 лютого, відповідно  до Указу Президента України від 11.02.2004 року №180/2004, ми вшановуємо наших співвітчизників, які брали участь у бойових чи миротворчих операціях на території інших держав.
14 Лютого, 2022 р., 16:48
Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка Україні» надають малим і середнім підприємствам (МСП) додаткові можливості посилювати свій бізнес та виходити на нові ринки, пропонуючи їм доступ до спеціалізованих консультаційних сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі OnFrontiers.
14 Лютого, 2022 р., 16:45
З метою визначення алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади, отримання умов під час здійснення обробки полів засобами захисту рослин, питання відповідальності за неналежне використання аграріями агрохімікатів, Міністерством аграрної політики та продовольства України 17 лютого 2022 року з 15.00 до 16.30 буде проведено онлайн – нараду щодо заходів профілактики з отруєння бджіл.