07 Травня, 2022 р., 08:46
До уваги жителів Соледарської громади! Сьогодні, 07.05.2022 в м. Соледар, орієнтовно, збір о 11-30 біля ДК "Соляник" , планується евакуаційний автобус для жителів громади, напрямком до м. Дніпро о 12:00, місця є! Хто ще планує виїхати, БУДЬ ЛАСКА ПРИХОДЬТЕ, проїзд безкоштовний! Потурбуйтесь за свое життя та життя своїх близьких!
06 Травня, 2022 р., 11:16
У м. Соледар, планується евакуаційний автобус для жителів громади, напрямком до м. Дніпро, місця є! Хто ще планує виїхати, звертатись сьогодні для попереднього запису за телефоном : 0627497044, проїзд безкоштовний! Потурбуйтесь за свое життя та життя своїх близьких!
06 Травня, 2022 р., 11:01
До уваги жителів Соледарської громади! ПЕРЕНЕСЕНО на завтра, 06.05.2022 в м. Соледар, орієнтовно, збір о 10-30, планується евакуаційний автобус для жителів громади, напрямком до м. Дніпро, місця є! Хто ще планує виїхати, БУДЬ ЛАСКА ПРИХОДЬТЕ, проїзд безкоштовний! Потурбуйтесь за свое життя та життя своїх близьких!
05 Травня, 2022 р., 15:20
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ПРОДОВЖУЄ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙ ТРАВНЯ
04 Травня, 2022 р., 19:57
Шановні жителі Соледарської громади! Завтра, 05.05.2022 року, з 09:00 у приміщенні ДК "Соляник" буде видаватись гуманітарна допомога жителям м.Соледар, за наступними категоріями: багатодітні сім'ї, та матерям одиначкам(при собі ообов'язково мати документи на дітей, та довідки про статус).. Жителі з цих категорій старостинських округів зможуть отримати допомогу у своїх старостинських округах, де вас про конкретний час видачі проінформують працівники старостинського округа(сільської ради).
03 Травня, 2022 р., 12:20
Розпочато фінансування пенсій травня 2022 року для пенсіонерів Донецької області