24 Березня, 2022 р., 11:11
На виконання пункту 3 протокольного рішення за результатами наради з головами військових адміністрацій 22 березня 2022 року з метою відновлення економічної діяльності в умовах воєнного стану, просимо місцевий бізнес про необхідність відновити діяльність в умовах воєнного стану, де дозволяє безпекова ситуація!
24 Березня, 2022 р., 10:48
Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області з метою  поінформованості населення  надає важливу інформацію з  питань пенсійного забезпечення громадян та діяльності Фонду області з  посиланнями на першоджерела.
23 Березня, 2022 р., 10:15
Шановні мешканці Донецької області! Доводимо до вашого відома, що у зв’язку з технічними проблемами тимчасово ускладнений виклик екстреної медичної допомоги за єдиним номером 103. Надаємо тимчасові телефонні номери для зв'язку з Центральною оперативною диспетчерською:
22 Березня, 2022 р., 18:12
Шановні жителі громади, зберігайте спокій, не піддавайтеся паніці та довіряйте лише перевіреним джерелам інформації, дуже багато фейків! Було проведено чергову нараду із структурними підрозділами міської ради, комунальними підприємствами.
22 Березня, 2022 р., 14:33
Звертаємось до усіх із проханням, хто має можливість прийняти біженців, які потрапили під обстріли у своїх містах і домівках, надати прихисток.
22 Березня, 2022 р., 14:29
З 9-00 до 15-00 в будівлі ЦНАПу Соледарської міської ради (вул. Паркова буд.5) працює пункт прийому волонтерської допомоги для постраждалих.
22 Березня, 2022 р., 11:16
Як під час війни перемикатися на мережу інших операторів, якщо мережа вашого оператора недоступна: