Дата: 30.11.2023 11:23

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Молодіжна спільнота Соледарської громади запропонувала молоді висловити власне ставлення до проблеми насилля. Проаналізувавши результати анкетування, з’ясовано, що деякі учасники відчували або відчувають жорстоке поводження з боку однолітків або дорослих.

Для запобігання та протидії насильства проведено бліц-захід " Життя без насильства!" Молодь ознайомилася з поняттям «насилля», дізналася алгоритм дій в разі насильницьких проявів проти них: як треба себе поводити,  до кого і куди можна звернутися за допомогою. Релаксація після отриманих знань допомогла підліткам зробити висновки: треба відчувати та розуміти емоції інших, виявляти співчуття та підтримку, брати відповідальність за свої дії та їхні наслідки, поважати і сприймати інших такими, якими вони є. І найголовніше - залишатися ЛЮДИНОЮ.