Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству

29 Листопада, 2023 р., 16:58
Тиждень "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА" триває Заняття з елементами тренінгу з учнями 4 класу Бахмутської школи "Мій улюблений світ без насильства "
29 Листопада, 2023 р., 12:00
Анкетування учнів 7 та 9 класів Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради  "Насилля у школі " в рамках тижня "16 ДНІВ НАСИЛЬСТВА"
28 Листопада, 2023 р., 17:08
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться інформаційна кампанія «Це не ок» у межах щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Метою інформаційної кампанії є привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження, підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм насильства, алгоритми дії для потерпілих, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок та чоловіків.
28 Листопада, 2023 р., 16:50
Тиждень "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА" Лінія психологічної підтримки
28 Листопада, 2023 р., 15:00
В рамках тижня "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА" з учнями 7 класу Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради проведено година спілкування "«Домашнє насильство»"
28 Листопада, 2023 р., 14:00
Тиждень "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА" "Що робити коли все валиться з рук?"
25 Листопада, 2023 р., 10:00
Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Основне завдання цієї кампанії привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.
24 Листопада, 2023 р., 15:02
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
19 Листопада, 2023 р., 18:01
Анонімне опитування „Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі” Національною соціальною сервісною службою України в рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" проводиться опитування "Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі”.
17 Листопада, 2023 р., 17:52
Щорічно захід проводиться з 25 листопада до 10 грудня для привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.