14 Грудня, 2022 р., 08:35
14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, щосталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.
13 Грудня, 2022 р., 08:55
Нагадуємо, для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії РФ Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.
13 Грудня, 2022 р., 08:33
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України.
12 Грудня, 2022 р., 09:10
Захищаючи рідну землю від російського агресора, українські Сухопутні війська довели усьому світу, що є не лише найчисленнішою, а й однією з найефективніших та найпотужніших частин української армії!
12 Грудня, 2022 р., 08:55
12 Грудня, 2022 р., 08:39
11 Грудня, 2022 р., 14:42
13-го грудня 2007-го року Указом Президента України № 1220/2007 в незалежній Україні було встановлено окреме офіційне свято - День благодійництва.
11 Грудня, 2022 р., 11:50
За сприяння начальника Соледарської міської військової адміністрації Сергія Гошка мешканцям Соледарської громади було доставлено продуктові набори від ADRA Ukraine https://www.facebook.com/ADRA.Ukraine. Висловлюємо слова щирої вдячності за підтримку людей, які знаходяться під постійними обстрілами! Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!
11 Грудня, 2022 р., 11:14
10 грудня на території Соледарської громади за підтримки Бахмутської районної військової адміністрації та начальника Соледарської міської військової адміністрації Сергія Гошка, мешканці Соледарської громади (околиці м.Соледар)  змогли отримати пенсійні виплати.
10 Грудня, 2022 р., 11:23
10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day). У цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини. Вона стала першим універсальним міжнародним актом з прав людини, що проголошує цивільні та політичні права і свободи особистості - рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші.