27 Грудня, 2022 р., 15:59
Завдяки взаємодії Соледарської міської військової адміністрації Бахмутського району Донецької області та вчителя нашої громади Соледарськоі ЗОШ13 Наталії Тищук у Соледарській громаді розпочато видачу дитячих подарунків до Новорічних свят, які були надані ГО "ВГО "СОЛІДАРНА МОЛОДЬ". Сьогодні подарунки було доставлено до с.Парасковіївка.
27 Грудня, 2022 р., 14:00
Триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців Донеччини.Через активні бойові дії потрібно, щоб якомога більше людей покинули область вже зараз, виїхавши у безпечніші регіони України. Бо зараз найважливіше - зберегти життя!
27 Грудня, 2022 р., 09:30
Курс Міністерства цифрової трансформації України створено спільно з програмою за підтримки проєктів ПРООН в Україні «Права людини для України», який впроваджується та фінансується Міністерством закордонних справ Данії, та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується за фінансової підтримки Швеції.
27 Грудня, 2022 р., 09:15
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України.
27 Грудня, 2022 р., 08:55
Нагадуємо, для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії РФ Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.
26 Грудня, 2022 р., 16:38
Начальник Соледарської МВА Сергій ГОШКО отримав державну нагороду за свою плідну працю з забезпечення обороноздатності, яку вручив начальник Донецької обласної державної адміністрації, начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
26 Грудня, 2022 р., 10:23
26 Грудня, 2022 р., 09:37
Зі стрімким розвитком технологій та впровадженням їх у повсякденне життя дедалі більше конфіденційної інформації зберігається на мобільних пристроях. Кібершахрайство з сім-картою стає поширеною проблемою, адже жертвою може стати будь-хто — від звичайних громадян до власників компаній.
26 Грудня, 2022 р., 08:54
25 Грудня, 2022 р., 09:16