02 Грудня, 2022 р., 08:55
Нагадуємо, для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії РФ Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.
02 Грудня, 2022 р., 08:01
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України.
01 Грудня, 2022 р., 19:13
Згідно даних ООН, 28% потерпілих від торгівлі людьми у всьому світі становлять діти. Повномасштабна війна в Україні посилює ризики дітей потрапити в ситуації торгівлі людьми та експлуатацію.
01 Грудня, 2022 р., 19:10
Будь-яке насильство не може бути провиною постраждалого/-ї — відповідальність за нього лежить цілковито на кривднику/-ці. Але у ситуації, коли насильство вже відбувається, певна поведінка може допомогти уникнути більш важких наслідків і убезпечити постраждалого/у та його/її близьких. Зібрали поради нижче:
01 Грудня, 2022 р., 18:32
Стартувало опитування суб’єктів господарювання, зареєстрованих у Державному аграрного реєстрі, метою якого є оцінка фактичної потреби аграріїв у аварійному живленні електроенергією виробничих об’єктів.
01 Грудня, 2022 р., 12:11
Постановою Верховної Ради Української РСР “Про проголошення незалежності України” від 24 серпня 1991 року ухвалено рішення щодо проведення всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України. 11 жовтня 1991 року постановою Верховної Ради України затверджено текст бюлетеня та звернення до народу. До бюлетеня для голосування на референдумі було включено текст Акту проголошення незалежності України, ухваленого Верховною Радою 24 серпня 1991 року та лише одне питання: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?» із двома варіантами відповіді: «Так, підтверджую» або «Ні, не підтверджую».
01 Грудня, 2022 р., 11:30
Plain Compassion Crisis Response спільно з начальником Соледарської міської військової адміністрації Сергієм Гошко та Олегом Кудрявцевим доставили мешканцям Соледарської громади буржуйки та стойматеріали від Plain Compassion Crisis Response https://www.facebook.com/plaincompassion/. Висловлюємо слова щирої вдячності за підтримку людей, які знаходяться під постійними обстрілами! Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!
01 Грудня, 2022 р., 08:55
01 Грудня, 2022 р., 08:45
01 Грудня, 2022 р., 08:38
1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема.