22 Січня, 2023 р., 08:55
Нагадуємо, для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії РФ Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.
22 Січня, 2023 р., 08:10
Шановна громадо! Сердечно вітаю вас із Днем Соборності України! 22 січня 1919 року увійшло до нашого календаря як велике державне свято. Разом із Днем Соборності ми святкуємо День Свободи. Адже, саме свобода – наша політична й суспільна реальність, яка обʼєднує всіх громадян України.
22 Січня, 2023 р., 08:00
22 січня 1918 року. Проголошення незалежності. Лютнева революція 1917 року призвела до ліквідації імперського режиму та встановлення Тимчасового уряду. Майже по всій Україні були ліквідовані органи царської адміністрації – тепер на місцях керували комісари.
20 Січня, 2023 р., 09:15
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України.
20 Січня, 2023 р., 08:55
19 Січня, 2023 р., 08:22
Шановні жителі громади! Щиро вітаю всіх зі святом Водохреща!
18 Січня, 2023 р., 09:15
18 Січня, 2023 р., 08:55
17 Січня, 2023 р., 18:41
За сприяння начальника Соледарської міської військової адміністрації Гошка Сергія діти Соледарської громади отримали гуманітарну допомогу, набори для дітей від БО "Добре сердце", книги від ФОНДУ "Ізоляція" та дитячий одяг від волонтерів м.Кременчук та с. Рокитне та волонтерського штабу "Славутич"(Фомін Сергій)