24 Січня, 2023 р., 19:31
Триває забезпечення мешканців Соледарської громади твердим паливом. Соледарська міська військова адміністрація вкотре нагадує що триває безкоштовна евакуація цивільних мешканців громади та планує безкоштовний евакуаційний автобус для жителів громади. Записуйтесь на евакуаційний автобус і виїжджайте, поки не запізно. Відправлення здійснюватиметься по мірі отримання заявок, тому попередній запис обов’язковий. •        0953856071 •        0994878916 Потурбуйтесь за своє життя та життя своїх близьких!
24 Січня, 2023 р., 18:41
Триває системне забезпечення мешканців Соледарської громади гуманітарною допомогою. За підтримки голови Бахмутської районної державної адміністрації, начальника районної військової адміністрації Сергія Кальяна, ООН, ADRA Ukraine, спільно з начальником Соледарської міської військової адміністрації Сергієм ГОШКОМ, доставили продуктові набори та питну  воду мешканцям громади. Незахищені верстви населення громади отримали паливні брикети. Дякуємо БФ «Руки допомоги» та  Mozart Group Evac Team за допомогу у доставці до віддалених місць громади.
24 Січня, 2023 р., 09:15
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України.
24 Січня, 2023 р., 08:55
Нагадуємо, для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії РФ Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.
24 Січня, 2023 р., 08:41
Якщо ваша близька людина потрапила в полон до ворога, потрібно дотримуватися чіткого алгоритму дій. Національне інформаційне бюро інформує, що передусім слід зібрати всі можливі факти й докази, необхідні для розшуку людини.
24 Січня, 2023 р., 08:21
Процедура всиновлення або встановлення опіки загалом є складною та довготривалою. На період воєнного стану в Україні її спростили для тих дітей, які залишилися без батьківського піклування внаслідок того, що місцезнаходження батьків чи законних представників наразі невідоме. Така форма опіки має назву «тимчасове влаштування», а перелік необхідних документів при її оформленні зменшений.
23 Січня, 2023 р., 09:15
23 Січня, 2023 р., 08:55
22 Січня, 2023 р., 10:00
22 СІЧНЯ  67  мешканців Соледарської міської територіальної громади різного віку  і роду занять долучилися до віртуального кола єдності,  присвяченого Дню Соборності України.
22 Січня, 2023 р., 09:44