13 Липня, 2022 р., 10:06
За підтримки  БФ "HelpPeople", БФ "Все буде добре", Донецької ОДА, Бахмутської РДА, керівництва Соледарської міської  військової адміністрації та небайдужих волонтерів 13 липня 2022 відбулася доставка та роздача гуманітарної допомоги в Соледарській громаді а саме: м. Соледар (вул Преображенська буд.22,24, вул. Носова буд.20, вул. Карпинського буд. 4, вул. Дачна буд 9
13 Липня, 2022 р., 08:31
До уваги жителів Соледарської громади! Планується безкоштовний евакуаційний автобус для жителів громади. Записуйтесь на евакуаційний автобус і виїжджайте, поки не запізно. Відправлення здійснюватиметься по мірі отримання заявок, тому попередній запис обов’язковий.
13 Липня, 2022 р., 08:18
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ПРОДОВЖУЄ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙ ЛИПНЯ
12 Липня, 2022 р., 11:24
За підтримки  БФ "HelpPeople", БФ "Все буде добре", Донецької ОДА, Бахмутської РДА, керівництва Соледарської міської  військової адміністрації та небайдужих волонтерів 10-12 липня 2022 відбулася доставка та роздача гуманітарної допомоги в Соледарській громаді а саме: м. Соледар (вул. Київська, вул 8 березня, пров. 8 березня, вул. Чапліна, вул. Льотчиків, вул. Тініста, вул. Кринична, вул. Лісова, вул. Чернишевського, вул. Л. Толстого, вул. Островського, вул. Носова буд.1,2.3,7,9, вул. Карпинського буд. 1,2,5, вул. Дачна буд 3,5), Міньковський старостинський округ, Парасковіївський старостинський округ (с. Кузьминівка, с.Благодатне).
12 Липня, 2022 р., 09:20
До уваги жителів Соледарської громади! Планується безкоштовний евакуаційний автобус для жителів громади. Записуйтесь на евакуаційний автобус і виїжджайте, поки не запізно. Відправлення здійснюватиметься по мірі отримання заявок, тому попередній запис обов’язковий.
12 Липня, 2022 р., 08:45
Соледарська міська військова адміністрація вітає з Днем народження заступницю голови Донецької обласної державної адміністрації Юлію КОСТЮНІНУ.
10 Липня, 2022 р., 18:27
Сьогодні, 10 липня, новопризначений начальник Соледарської міської  військової адміністрації  Сергій Васильович ГОШКО, відвідав с. Яковлівка, с. Білогорівка, с. Парасковіївка та с. Роздолівка. Головною метою поїздки було ознайомлення з гуманітарною ситуацією та обговорення проблемних питань. Також Сергій ГОШКО разом з волонтерами доставив хліб для жителів даних сіл.
09 Липня, 2022 р., 08:00
Соледарська громада з глибоким сумом сприйняла звістку про те, що відійшов у вічність Підойма Анатолій Іванович, голова ради ветеранів ДП «Артемсіль», голова ГО "Рада ветеранів війни та праці в м.Соледар, багаторазовий  член виконкому м.Соледар та депутат міської ради у м.Соледар.