10 Липня, 2023 р., 08:55
Нагадуємо, для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії РФ Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.
10 Липня, 2023 р., 08:55
На Донеччині тривають жнива. Збір врожаю ранніх зернових став провідною темою і на нещодавній нараді, яку провів начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. Очільник області наголосив: "Наші основні зусилля мають бути спрямовані на збереження сільського господарства, збір ранніх зернових культур та врожаю в інші періоди року".
10 Липня, 2023 р., 07:00
USAID виділить новий пакет грантів на 2,5 млн доларів для розвитку українського бізнесу. Малі та середні переробні підприємства можуть отримати гранти до 150 тис. доларів на розвиток у межах програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Конкурентоспроможна економіка України». Про це повідомили у Мінекономіки.
10 Липня, 2023 р., 06:00
Українські студенти можуть отримати стипендію від Європейського центрального банку Європейський центральний банк запропонував найбільш здібним українським студентам стипендію. Про це йдеться на сайті ЄCB.
10 Липня, 2023 р., 00:00
Передова, наші активні дії. Цього тижня маємо за що бути вдячними воїнам нашої 3-ї окремої десантно-штурмової бригади, 24-ї окремої механізованої бригади, десантникам "Восьмидесятої"... Молодці, воїни!
09 Липня, 2023 р., 09:15
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України.
09 Липня, 2023 р., 08:55
09 Липня, 2023 р., 00:00
500 днів повномасштабної війни. За цей час тисячі й тисячі наших людей проявили силу, славу та сміливість українського народу в боях заради нашої держави. Майже 50 тисяч наших людей відзначені державними нагородами. 298 українцям і українкам присвоєно найвище звання – Героя України.
08 Липня, 2023 р., 10:15
Туреччина  зустріч з Президентом Recep Tayyip Erdoğan. Дуже важливі переговори. Безпека – і в нашому Чорноморському регіоні, і загалом в Європі. Вдячний за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України. Формула миру. Захист наших країн, наших людей та наших інтересів. Увага саміту у Вільнюсі, що готується.
08 Липня, 2023 р., 10:00
500 днів повномасштабної війни. Зміїний. Вільний острів вільної України. Вдячний усім, хто бився тут проти окупантів. Вшанували памʼять героїв, які віддали своє життя в цій битві – одній із найважливіших за час повномасштабної війни. Слава кожному і кожній, хто воює заради безпеки в нашому Чорному морі! Честь!