03 Липня, 2022 р., 19:11
За підтримки  БФ "HelpPeople"БФ "Все буде добре", Донецької ОДА, Бахмутської РДА, міського голови Євгена ПЛАСТУНА та волонтерів 03 липня 2022 відбулася доставка та роздача гуманітарної допомоги в м. Соледар (вул. Карпинського 12,13, вул. Поштова, пров. Поштовий, вул. 8 березня, пров. 8 березня, вул. Льотчиків, вул. Злагоди, вул. Чапліна, вул. Київська. Також за підтримки волонтерів були роздані медикаменти. Далі  буде…
02 Липня, 2022 р., 18:58
З 4 липня комендантська година в Донецькій області триватиме з 22 години вечора по 4 годину ранку. Нагадуємо, під час комендантської години забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи. Також у темну пору доби продовжує діяти режим світломаскування.
01 Липня, 2022 р., 21:13
За підтримки БФ "Все буде добре", Бахмутської РДА, міського голови Євгена ПЛАСТУНА та волонтерів 01 липня 2022 відбулася доставка та роздача гуманітарної допомоги в с. Роздолівка, м. Соледар (м-он Дворіччя)
01 Липня, 2022 р., 10:55
Як сьогодні нараховуються та виплачуються пенсії в Донецькій області?
30 Червня, 2022 р., 13:40
За підтримки МБФ "Ізоляція. Платформа культурних ініціатив"(за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність»), БФ «Help People», Бахмутської РДА, міського голови Євгена ПЛАСТУНА та волонтерів 30 червня 2022 відбулася доставка та роздача гуманітарної допомоги в м. Соледар (вул. Носова буд. №2,5; вул. Карпинського буд. № 3,5,6,7,9,10; вул.Преображенська буд. №2,4,18,20,26) с. Васюківка.
29 Червня, 2022 р., 16:50
За підтримки БФ "Все буде добре", Бахмутської РДА, міського голови Євгена ПЛАСТУНА та волонтерів 28 та 29 червня 2022 відбулася доставка та роздача гуманітарної допомоги в Міньківському старостинському окрузі та в м. Соледар вул.Конституції буд №23., вул. Носова буд. №7,8,9,16.
28 Червня, 2022 р., 19:50
З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж і теплових пунктів до роботи в опалювальний період 2022–2023 років, попередження технологічних порушень на енергетичному обладнанні та мережах під час проходження опалювального періоду Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 (далі – ППТГдоОП), а саме:
28 Червня, 2022 р., 19:47
З метою належної та своєчасної підготовки теплових мереж, теплових пунктів і місцевих систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання (далі – ГВП) до роботи в опалювальному періоді 2022–2023 років, попередженню відмов у системах теплоспоживання під час проходження опалювального періоду, Держенергонагляд нагадує про необхідність наступних заходів, згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 (далі – ППТГдоОП):