06 Жовтня, 2022 р., 16:35
Триває системне забезпечення мешканців Соледарської громади гуманітарною допомогою. Військові події – дуже важке випробування для всіх українців. Гострий стрес та загострення хронічних захворювань змушують звертатись по медичну допомогу людей різного віку та стану здоров’я, проте найважче літнім людям та тим, хто потребує постійного догляду. Висловлюємо слова щирої вдячності Центру волонтерства та захисту за надані медикаменти та благодійному фонду ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ за доставку медикаментів для жителів Соледарської громади.
06 Жовтня, 2022 р., 12:36
Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин - винного можна буде притягнути до відповідальності.
06 Жовтня, 2022 р., 08:55
Нагадуємо, для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії РФ Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.
06 Жовтня, 2022 р., 08:18
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України.
06 Жовтня, 2022 р., 08:15
05 жовтня Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області продовжує фінансування пенсій жовтня для пенсіонерів області, а також субсидій та пільг вересня 2022 року
05 Жовтня, 2022 р., 14:45
Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації повідомляє, що Міністерство аграрної політики та продовольства України з метою залучення можливостей міжнародних організацій щодо ресурсного наповнення посівної кампанії, зокрема, надання в якості благодійної допомоги насіння ярих та озимих сільськогосподарських культур під урожай наступного року
05 Жовтня, 2022 р., 11:13
На базі обласного гуманітарного штабу у м. Хмельницький відкрито філію Бахмутського районного гуманітарного штабу.
05 Жовтня, 2022 р., 09:58
Триває системне забезпечення мешканців Соледарської громади гуманітарною допомогою. Висловлюємо слова щирої вдячності  благодійній організації ADRA UKRAINE за надані продуктові набори та UNICEF Україна за надані автономні ліхтарики для жителів с. Парасковіївка.
05 Жовтня, 2022 р., 08:55
05 Жовтня, 2022 р., 08:25