08 Червня, 2022 р., 17:00
За підтримки Донецької обласної військово-цивільної адміністрації,  Бахмутської РДА, міського голови Євгена Пластуна та волонтерів. 8 червня на території с.Васюківка, с.Федорівка, с. Никифорівка, с. Роздолівка, с. Бахмутське, м. Соледар (малозабезпечені) було роздано продуктові набори та хліб.
08 Червня, 2022 р., 10:41
Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області продовжує роботу з переведення в цифровий формат паперових трудових книжок працівників області
07 Червня, 2022 р., 12:19
Управління соціального захисту населення Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області повідомляє номери  телефонів для отримання довідок із соціальних питань: +380954417937  та  +380954630657
07 Червня, 2022 р., 08:56
Завдяки Донецькій обласній військово-цивільній адміністрації в особі Павла Кириленка, Бахмутської військово-цивільної райдержадміністрації в особі Сергія Кальяна, міського голови Євгена Пластуна, працівників Соледарської міської ради, управління освіти, комунальних підприємств та НЕБАЙДУЖИХ жителів громади, Соледарська міська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу (продуктові набори), яку було роздано на території с.Благодатне, с. Первомайське, м-он Кузьміновка, с. Міньківка, с. Роздолівка, м-он Білокам’янка, м-он Соль, м-он Свердлівка.
06 Червня, 2022 р., 11:23
ЯК ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ НА ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ОНЛАЙН?
06 Червня, 2022 р., 10:57
За підтримки Бахмутської РДА, Головного управління ДСНС Донеччини,волонтерів та керівництва Соледарської міської ради вдалося евакуювати 78 жителів с.Берестове.