У Дніпрі стартували заняття з англійської мови для дошкільнят з Донеччини
У квітні в освітньому просторі «Соледар: дорога додому», у Дніпрі, розпочалися захопливі заняття з англійської мови для найменших – дошкільнят із Соледарської громади та громад-партнерів Донецької області.
Цю ініціативу реалізує громадська організація «Світанок села Яковлівки» за підтримки міжнародної благодійної організації СОС Дитячі Містечка Україна та у тісній співпраці із Соледарською міською військовою адміністрацією.
Перші заняття провела викладачка англійської мови Ірина Мирошниченко. Маленькі учні одразу занурилися в яскраву іншомовну атмосферу — початок уроку ознаменувався фонетичною зарядкою, добрими побажаннями та щирими дитячими усмішками: Let’s start!
Діти із захопленням знайомилися з The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland — країною, де живуть справжні король і королева, героями якої є відомі персонажі казок і мультфільмів, країною старовинних замків, лицарів та, звичайно ж, англійської мови. Малюки активно відповідали на питання вікторини, вивчали кольори, знайомилися один з одним англійською, працювали в парах, танцювали та співали. Родзинкою першого заняття стало знайомство з першими літерами англійського алфавіту та розмальовки з новими словами під спокійну музику.
На другому занятті діти здійснили віртуальну подорож до Лондона — столиці Великої Британії. На екрані — знайомі краєвиди, а на відео — родина в червоному двоповерховому автобусі double-decker. Усі разом вирушили в подорож із веселою руханкою під пісеньку The Wheels on the Bus.
У Лондоні, звичайно, розмовляють англійською! Тож малюки повторювали привітання та знайомі фрази:
Hello! Nice to meet you! How are you? – I am fine, thank you!
Особливим моментом стала пісенька Hot Cross Buns, яку традиційно співають на Великдень у Великій Британії. Діти дізналися, що в Україні святкують Великдень, а в Англії – Easter, і загадали бажання, тримаючи у своїх долоньках різнокольорові Easter eggs.
Ці яскраві заняття – не лише перше знайомство з англійською мовою, а й спосіб дарувати дітям з прифронтових громад тепло, підтримку та віру у світле майбутнє.
Цей матеріал створено у межах проєкту «СОС Діти. Програма екстреної допомоги» від міжнародної благодійної організації СОС Дитячі Містечка Україна.
Дані матеріали, розроблені у рамках проєкту, не обов’язково відображають офіційну позицію СОС Дитячі Містечка Україна.