⚡️Від початку року банки видали бізнесу понад 50 мільярдів гривень доступних кредитів.

Дата: 25.07.2024 12:00

З початку 2024 року у межах державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» підприємці отримали 13 394 кредити на 50,8 мільярда гривень. Про це повідомляє Урядовий портал.

▪️Загалом під час воєнного стану в Україні було видано 57 536 кредитів на 228,1 мільярда гривень, з яких станом на 22 липня поточного року:

• 21,75 мільярда гривень — на інвестиційні цілі;

• 62,53 мільярда гривень — на фінансування оборотного капіталу;

• 39,24 мільярда гривень — кредити для сільськогосподарських товаровиробників;

• 17,85 мільярда гривень — на переробку сільськогосподарської продукції;

• 57,58 мільярда гривень — на антивоєнні цілі;

• 15,49 мільярда гривень — кредитування в зоні високого воєнного ризику.

Програма «Доступні кредити 5-7-9%» впроваджується за участю 46 банків. Держава продовжує забезпечувати компенсаційні виплати на користь бізнесу за укладеними кредитними договорами у межах програми.

Загалом від запуску програми у лютому 2020 року було підписано 92 358 кредитних договорів на суму 317,6 мільярда гривень.

Нагадаємо, що у 2023 році за ініціативи Мінреінтеграції державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запрацювала для підприємців із територій можливих бойових дій та деокупованих територій.

#Мінреінтеграції