Конкурс з визначення загальнодержавних програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів війни.

Дата: 25.07.2024 09:20

22 червня Міністерством у справах ветеранів України оголошено конкурс з визначення загальнодержавних програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів війни. Подання заявок триватиме до 5 серпня включно.

Для реалізації пріоритетного завдання громадські об’єднання ветеранів війни можуть здійснювати наступні види діяльності:

заходи військово-патріотичного виховання у рамках підготовки громадян до національного спротиву (табори, вишколи, конкурси, курси підготовки, тренінги, навчальні семінари);

інформаційно-просвітницькі, виховні заходи та кампанії із питань військово-патріотичного виховання (подкасти, брошури, буклети, лекції, презентації, відеоролики, круглі столи, майстер-класи, тренінги, семінари).

видання книг, інших друкованих видань, мемуарів, художніх творів, документальні та художні фільми, виставки.

Максимальна сума, яку можна запросити на реалізацію програми (заходу чи проєкту) — 714,3 тисяч гривень.

Подання заяви здійснюється через  е-систему “Е-Конкурси” на платформі ВзаємоДія.

Для більш детальної інформацію необхідно перейти за посиланням.