Мешканці Соледарської громади активно долучилися до ініціативи УПРАВЛIННЯ СIМ’Ї, МОЛОДІ ТА МАСОВИХ ЗАХОДІВ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА.

Дата: 10.06.2024 12:15

Наші батьки - найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Ми намагаємося їх порівнювати, дивимося на них, вивчаємо їх. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття.

В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Відповідний Указ Президента України №274/2019, "З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей", було підписано 18 травня 2019 року.

В 2024 році День батька (День тата) припадає на 16 червня.

Молодь, діти та всі охочі мешканці нашої громади долучилися до виготовлення сувенірів, оберегів, організували акцію «Смаколик для тата» та сформували посилки, які сьогодні поїхали до наших БАТЬКІВ-ЗАХИСНИКІВ! СПОДІВАЄМОСЬ нова пошта вчасно доставить привітання та подаруночки нашим татам- захисникам, а разом з цим нашу любов, шану, підтримку та віру в ПЕРЕМОГУ!