Дата: 23.10.2023 08:12

Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ПУБЛІЧНОЇ ЗАКУПІВЛІ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОПРИЛЮДНЕННЮ  ЗГІДНО  ВИМОГ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 16.12.2020 №1266

Найменування: Управління житлово-комунального господарства Соледарської

міської ради Бахмутського району Донецької області,

Місце знаходження: Україна, 84545, Донецька обл., м.Соледар, вул.Паркова 3-А,

Код ЄДРПОУ: 44152023,

Категорія замовника: орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-20-006902-a

Предмет закупівлі:  Дрова для опалення (деревина твердих порід)  (ДК 021:2015: 03410000-7 «Деревина»)

Очікувана вартість предмету закупівлі: 600000,00 грн.

Термін поставки: до 31 грудня 2023 року

Обгрунтування технічних характеристик:

Найменування предмета закупівлі

Од. виміру

К-ть

Товщина

Довжина

1.

Дрова для опалення (деревина твердих порід)

м3

від 0,1 м і більше

30-35 см

Учасник має забезпечити поставку дров у вигляді відрізків стовбурів, колод, полін, довжиною 30-35 см, товщиною від 0,1 м і більше.

Деревина твердої породи включає: бука, в’яза, дуба, акацію, клена, ясена, граба.

Послуги, які обов’язково надає учасник та включає в ціну товару: доставка товару до дверей Замовника за адресою: 84545 Донецька обл., Бахмутський район, Соледарська міська територіальна громада.

Товар не походить з Російської Федерації/Республіки Білорусь, про що Учасником у складі тендерної пропозиції надається відповідна довідка

На запропонований товар під час його транспортування, виробництва, тощо повинні застосовуватися заходи із захисту довкілля, передбачені законодавством України, в т.ч. Законом України «Про охорону навколишнього середовища», іншими нормативно-правовими актами, про що Учасником у складі тендерної пропозиції надається відповідна довідка.

Якість товару має відповідати вимогам документації та діючим в Україні нормам, щодо якості зазначених у цій документації товарів.

- дрова очищені від сучків і гілок, висота сучків, що залишилися не перевищуватиме 30 мм.;

- гнилість, зовнішня та внутрішня трухлява – не допускається;

- дрова можуть бути як в корі так і без кори. Допускається наявність кори не більше 5% на 1 м.куб.;

Обгрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі

Очікувана вартість предмету закупівлі визначена з урахуванням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275 Очікувана вартість закупівлі Товарів визначена методом порівняння ринкових цін, отриманих з відкритих джерел інформації, зокрема електронної системи закупівель «ПРОЗОРРО», досліджено очікувана вартість, яку використовували Замовники протягом останніх 3-х місяців у регіоні (Донецька область) за аналогічним товаром з урахуванням доставки до Замовника:

Сіверська міська рада – 2500 грн за 1 куб м;

КП Покровськтепломережа – 2320 за 1 куб м;

КЕЧ м.Луганськ – 2244 за 1 куб.м

Враховуючи складність логістики щодо доставки Товару до Соледарської МТГ (територія перебуває в зоні активних бойових дій) очікувана вартість предмета закупівлі може складати 2500 грн. за 1 куб.м

Обгрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення відповідає бюджетним асигнуванням, виділеним за рахунок субвенції з обласного бюджету.