Інформаційна онлайн година 38 років від дня Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2024 12:30

Сьогодні минає 38 років від дня Чорнобильської катастрофи, яка і досі озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Чорнобиль продемонстрував могутність і, водночас, безсилля людини. Ще раз довів, що можливості людського розуму великі, але за умови повної відповідальності за дії і вчинки.

Страшна  аварія на атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після»... Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби: величезні території були забруднені радіацією, десятки тисяч громадян було переселено у безпечні місця до інших районів.
Чорнобиль практично торкнувся кожного з нас – хвороби, скалічені долі наших рідних, близьких і зовсім невідомих людей, хто ліквідовував наслідки аварії.

З цієї нагоди відбулася інформаційна онлайн година, де згадали та відтворили хронологію тих трагічних подій, які назавжди змінили історію України. Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих ліквідаторів аварії.Пам'ятаючи про темні сторінки історії, ми ніколи не повинні забувати героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Вони рятували не лише атомну станцію, Прип’ять, Чорнобиль… Вони рятували Україну та весь світ.