Проведено чергове в засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Соледарській міській військовій адміністрації Бахмутського району Донецької області.

Дата: 26.04.2024 11:58

26 квітня під головуванням заступниці начальника Соледарської міської військової адміністрації Світлани ЛОЩАКОВОЇ, за участі начальника Соледарської міської військової адміністрації Сергія ГОШКА та начальниці Управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації Наталії АНТИПЕНКО проведено чергове в засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Соледарській міській військовій адміністрації Бахмутського району Донецької області.

Розглянуті питання організації евакуації населення громади, взаємодії з міжнародними організаціями, громадськими організаціями та благодійними фондами щодо забезпечення гуманітарною/благодійною допомогою населення громади, взаємодії з цивільним населенням громади, що постраждало внаслідок агресії російської федерації, медичного обслуговування мешканців громади та надання матеріальної допомоги окремим категоріям осіб з числа мешканців громади.

Порушено питання щодо організації заходів з приводу привітання дітей з числа мешканців громади з нагоди «Дня захисту дітей».

Презентовано для обговорення проєкти:

• Порядку надання одноразової матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України з числа мешканців Соледарської міської територіальної громади, які   призвані (мобілізовані) на військову службу для участі в захисті країни після повномасштабного вторгнення та продовжують нести службу в Збройних Силах України;
  • Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Соледарської міської територіальної громади.

За результатами засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення надані відповідні доручення. Також керівницею центру Світланою ЛОЩАКОВОЮ зазначено, що налагоджена чітка та дієва робота Координаційного центру – надзвичайно важлива для підтримки мешканців Соледарської громади в такий нелегкий для країни час.