Головні новини Донеччини за день

Дата: 20.04.2024 19:10

🔹Оперативна ситуація по Донецькій області на ранок 20 квітня: станом за добу росіяни 10 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 139 людей, у тому числі 21 дитину.

🔸Внаслідок систематичних обстрілів міста Курахове, було зафіксовано 14 випадків засмічення земель Курахівської ТЕС нафтопродуктами та відходами від руйнувань. Таким чином окупанти нанесли збитків Курахівської ТЕС. на суму майже 1 млрд. грн. Інформацію передали Державній екологічній інспекції України.

🔹Воркшоп на тему усної історії війни відбувся на Донеччині. Зорганізував тренінговий семінар Донецький обласний краєзнавчий музей. Захід виявився дієвим для тих, хто тільки починає працювати з  історією війни.

🔸Триває відпочинок дітей з Донеччини в релокованому санаторно-оздоровчому центрі «Смарагдове місто». На навчання та оздоровлення вирушили понад 150 школярів з 16 територіальних громад Донеччини. Крім того, учням підготували позаурочні активності та участь у різних проєктах.