Звернення В. Зеленського за 18.04.2024

Дата: 19.04.2024 00:00

Селектор, ключові доповіді. Головком – щодо фронту, наших операцій і результатів. Міністр оборони – щодо постачання зброї, техніки та комунікації з партнерами. Були важливі результати нашого внутрішнього оборонного виробництва: зокрема, вдалося збільшити кількість «Богдан», які робимо щомісячно, до 10 вже на місяць. І це хороший результат. Загалом у виробництві зброї є позитивні речі, особливо цінуємо все, що стосується виробництва дронів та снарядів. Я незмінно вдячний кожній компанії, кожному виробнику, які забезпечують наші Сили оборони та безпеки України всім необхідним.

Були доповіді й щодо регіонів – ліквідації наслідків російських ударів, загальної ситуації із безпеки. Обговорили ситуацію в прикордонних громадах, зокрема інформаційну, те, що стосується доступу людей до українського телевізійного сигналу і блокування російської пропаганди. Із цим теж мають допомогти власні, українські, технічні розробки.

Слава всім, хто захищає нашу державу, наших людей, українське життя! Слава всім, хто здобуває для України результати.

Слава Україні!