Чергове засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Соледарської міської ради.

Дата: 04.04.2024 11:11

3 квітня 2024 року відбулось чергове засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Соледарської міської ради.

Вела засідання голова Робочої групи Світлана Редченко. В засіданні взяли участь Наталя Красківська, спеціалістка із соціальної мобілізації Програми ООН в Україні і Олена Косінова, координаторка мережі РГ Донецької області. Члени Робочої групи заслухали інформацію координатора мережі РГ Донецької області Олени Косінової про досвід роботи РГ Донецької області та актуальні напрямки діяльності і перспективи співпраці у мережі РГ у 2024 році, інформацію директора КНП «ЦПМСД Соледарської міської ради» Олени Панчул про надання медичних послуг жителям Соледарської міської територіальної громади та впровадження заходів Всеукраїнської програми ментального здоров'я  «Ти як?», інформацію начальника управління соціального захисту населення Соледарської міської ради Анастасії Катасонової та в.о. начальника управління освіти Соледарської міської ради Інни Блажей про проведені заходи, які сприяють згуртованості жителів Соледарської міської територіальної громади та обговорили участь громадських організацій та ініціативних груп у грантових проєктах у 2024 році.  Голова Робочої групи  Світлана Редченко зазначила, що робота проведена об’ємна, не зупиняємося, працюємо далі.