Проведено чергове в 2024 році засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Соледарській міській військовій адміністрації Бахмутського району Донецької області.

Дата: 26.03.2024 12:12

26 березня під головуванням заступниці начальника Соледарської міської військової адміністрації  Світлани ЛОЩАКОВОЇ, за участі начальниці Управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації Наталії АНТИПЕНКО проведено чергове в 2024 році засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Соледарській міській військовій адміністрації Бахмутського району Донецької області.

Як завжди на засіданні були розглянуті питання організації евакуації населення громади, взаємодії з міжнародними організаціями, громадськими організаціями та благодійними фондами щодо забезпечення гуманітарною/благодійною допомогою населення громади, взаємодії з цивільним населенням громади, що постраждало внаслідок агресії російської федерації, медичного обслуговування мешканців громади та надання матеріальної допомоги окремим категоріям осіб з числа мешканців громади.

Окрему увагу на засіданні приділено обговоренню проекту Порядку фінансово-матеріальної підтримки соледарців, за рахунок коштів бюджету громади,  які виявили бажання під час повномасштабного вторгнення захищати територіальну цілісність та недоторканність своєї країни, уклавши контракт щодо проходження військової служби у лавах ЗСУ чи за мобілізацією.

З доповіддю щодо стану підтримання конкурентоспроможності громадян на ринку праці шляхом організації професійного навчання, у тому числі через одноразове надання ваучерів виступила членкиня Координаційного центру підтримки цивільного населення, начальниця відділу кар’єрного консультування Бахмутського міського центру зайнятості Вікторія ІПАТОВА.

Також членкинею Координаційного центру підтримки цивільного населення, головою відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнська громадська організація «Територія жінок» територія жінок Донеччини» Наталею ТИЩУК на засіданні порушено питання щодо можливості висування кандидатури претендента на звання «Почесний громадянин Соледарської міської територіальної громади» Олександра Мацієвського - Героя України, солдата ЗСУ, який боронячи територіальну цілісність країни, загинув біля міста Соледар.

За результатами засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення надані відповідні доручення.

Також керівницею центру Світланою ЛОЩАКОВОЮ зазначено, що налагоджена чітка та дієва робота Координаційного центру – надзвичайно важлива для підтримки мешканців Соледарської громади в такий нелегкий для країни час.