Звернення В. Зеленського за 15.03.2024

Дата: 16.03.2024 00:00

Зараз в Одесі ще тривають рятувальні роботи та надання допомоги після російського ракетного удару – дуже підлого удару цих покидьків: дві ракети, і друга, коли на місце влучання прибули рятувальники та лікарі. Серед загиблих та постраждалих – фельдшери «екстренки», рятувальники ДСНС. Мої співчуття всім рідним та близьким.

Десятки поранених. Продовжується пошук людей під завалами. Залучені всі необхідні служби.

Вдячний кожному, хто підтримує людей зараз і рятує життя. Дякую всім поліцейським, і ДСНС, і медикам, і волонтерам, комунальним службам.

Я доручив обласній владі повністю підтримати всіх постраждалих. Наші Сили оборони обовʼязково зроблять усе, щоб російські вбивці відчули нашу справедливу реакцію.

Я дякую всім, хто працює заради нашої держави і людей. Дякую всім, хто бʼється заради України!

Слава Україні!