Соледарська міська військова адміністрація сповіщає сумну звістку.

Дата: 10.03.2024 15:55

Соледарська  міська військова адміністрація сповіщає сумну звістку. 8 березня 2024 року, на 64 році, пішла з життя добра, чуйна та порядна людина – Шевченко Світлана Миколаївна.  Народилася Світлана Миколаївна 22 червня 1960 року у родині робітників на ст.Сіль.

Все своє життя працювала та докладала зусиль для добробуту міста Соледар та його мешканців. Працювала секретарем начальника залізничної станції Сіль, потім в службі по справах дітей Соледарської міської ради. 2000 - 2002 р.р. - працювала секретарем Соледарської міської ради. Була депутатом Соледарської міської ради п’ять скликань. Тривалий час працювала секретарем керівника Соледарської міської ради, з цієї ж посади пішла на відпочинок за віком.

Виховувала сина. Приділяла увагу своїм близьким. Користувалася повагою серед мешканців міста, колег, друзів та знайомих. Добра, чуйна, світла, відповідальна, добропорядна людина. Жила з любов’ю до Бога та ближніх.

Соледарська міська військова адміністрація, колектив Соледарської міської ради висловлюють   глибокі співчуття рідним і друзям померлої.

Світла пам’ять про Світлану Миколаївну залишиться у спогадах всіх , хто з нею працював і спілкувався.