НАВІКИ В СТРОЮ… Загинув наш земляк - ПУЛІСКА Адріан Михайлович, житель м. Соледар, Бахмутського району, Донецької області.

Дата: 09.03.2024 10:48

НАВІКИ В СТРОЮ… Жорстока і кровопролитна війна, віроломно розв’язана росією, вириває з життя наших земляків - кращих з кращих. Соледарська міська територіальна громада втратила Захисника, а родина сина, чоловіка, батька…

З великим болем у серці та скорботою повідомляємо сумну звістку.

6 березня 2024 року, під час обстрілу ворожих ракет в м.Покровськ, Донецької області, загинув наш земляк - ПУЛІСКА Адріан Михайлович, житель м. Соледар, Бахмутського району, Донецької області.

Фото без опису

Народився Адріан Михайлович 23 вересня 1976 року в сім’ї шахтарів, та виховувався у любові до ближніх та Батьківщини.

Все життя Героя пройшло в місті Соледар, де він закінчив Соледарську ЗОШ №13, потім Соледарське професійне технічне училище.

Після закінчення Лисичанського державного гірничо-індустріального  технікуму працював на соледобувному державному підприємстві «Артемсіль», руднику № 7. Останнє місце роботи – машиніст погрузочно-доставочної машини.

Перед повномасштабним військовим вторгненням рф на територію України, працював далекобійником в Європі.

«Як чоловік, він був дуже гарною порядною людиною, в вільний від роботи час полюбляв з сім’єю та друзями рибалити. Пам’ятаю, як в мирні часи ми організовували від профкому поїздки на річку Оскол і він завжди брав участь у цих заходах… Спокійний, добропорядний, завжди  відкликався на допомогу іншим. Мені дуже шкода, що так сталося. Від нас відходять найкращі…» додав Голова профкому рудника №7 ДП «Артемсіль» - Юрій Володимирович Солов’янов.

Фото без опису

(Фото з сімейного архіву Ю.В. Солов’янова)

Адріан Михайлович був одружений, разом з дружиною виховували двох синів, які професійно займаються плаванням та показують гарні результати на спортивних змаганнях.

На російсько-українську війну пішов добровольцем.

Вірний син свого народу, справжній патріот своєї країни, який віддав за неї найдорожче – власне життя…

Поховають Адріана Михайловича 09.03.2024р. як Героя у м.Чернівці на «Алеї Героїв України».

Війна жорстока і безжалісна, забирає найкращих!

Висловлюємо глибокі співчуття родині і друзям загиблого. Світла пам’ять про Андріана Михайловича збережеться  в усіх, хто його знав.

Вічна пам’ять і слава Героям, які віддали своє життя, захищаючи нашу землю.