За участі юриста Східного офісу БФ "Право на захист" Іллі Федіна було проведено просвітницький захід на тему: "Міжнародний день боротьби з насильством стосовно жінок: про видачу обмежувального припису у справах домашнього насильства".

Дата: 24.11.2023 15:02

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

24 листопада у центрі  підтримки «Соледар:дорога додому»  ( м. Дніпро) за участі юриста Східного офісу БФ "Право на захист" Іллі Федіна було проведено просвітницький захід на тему: "Міжнародний день боротьби з насильством стосовно жінок: про видачу обмежувального припису у справах домашнього насильства".

Під час заходу слухачі ознайомились із законодавством у сфері протидії домашньому насильству та його проявами, а також про спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству, зокрема, про терміновий захисний припис та обмежувальний припис стосовно кривдника.