Свято осені для дошкільнят у сенсорній кімнаті на базі освітнього простору «Соледар: дорога додому» у Дніпрі.

Дата: 10.11.2023 18:45

Осінь – чудова пора року. Вона збирає щедрі та багаті врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини. Тому свято осені для дошкільнят — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка, особлива атмосфера тепла та затишку.

Директорка закладу дошкільної освіти №11 «Дзвіночок» Оксана Борисенко провела свято осені для дошкільнят у сенсорній кімнаті на базі освітнього простору «Соледар: дорога додому» у Дніпрі. До вихованців завітала головна героїня свята – щедра Осінь, яка перетворила їх на осінні листочки-помічники, щоб разом зібрати врожай із городу. Малята із задоволенням співали, танцювали, розгадували загадки про овочі та грали в ігри. На завершення свята діти виготовили букети з осіннього листя, а Осінь усіх почастувала своїми дарами — яблучками.

Для дітей свята — це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. І хоч осінь і називають «сумною порою», проте, хто як не діти найбільше радіють яскравому різнокольоровому листю, опалому з дерев і дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чобітках.

Сенсорну кімнату для дітей відкрито за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.
#Сенсорна_кімната