Світлана ЛОЩАКОВА взяла участь в дводенному онлайн заході.

Дата: 07.11.2023 17:00

06 та 07 листопада заступниця начальника Соледарської міської військової адміністрації Світлана ЛОЩАКОВА взяла участь в дводенному онлайн заході, під час якого відбувся круглий стіл на тему «Стан забезпечення органами державної влади та місцевого самоврядування інформаційних прав в умовах воєнного стану» та тренінг на тему «Практичні аспекти дотримання інформаційних прав в умовах воєнного стану».

Захід відбувся за участю представників від ПРООН в Україні, представників від Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та представників від обласних, районних військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування Полтавської, Донецької, Луганської , Харківської, Дніпропетровської, Сумської областей.

Під час круглого столу були розглянуті та обговорені питання щодо моніторингу стану забезпечення інформаційних прав в умовах воєнного стану в 2023 році, а під час проведення тренінгу були опрацьовані питання особливості забезпечення права на звернення в умовах воєнного стану. Спікерами та експертами під час проведення заходів виступили представники ПРООН з питань доступу до інформації та з питань забезпечення та дотримання інформаційних прав.