Дата: 03.11.2023 10:00

Сьогодні подвійне свято – День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ. Цей день є важливим нагадуванням про важливість таких спеціалістів як ви. Ви працюєте здалека, іноді непомітно. Проте саме завдяки вашій мужності, професіоналізму і відданості справі, вдається реалізовувати навіть найскладніші військові операції.

Сучасна війна – це війна артилерії. Щодня українські боги війни наносять нищівних ударів по позиціях противника. Сьогодні у ваших руках – потужні артилерійські та ракетні системи, які ви добре опанували і майстерно застосовуєте на полі бою.

У той же час під кулями та снарядами інженери, ризикуючи своїм життям, йдуть попереду перших, прокладають мости, здійснюють розвідку місцевості, розміновують та знешкоджують тисячі вибухових предметів, будують переправи та фортифікаційні споруди.

Зі святом вас. Нехай у вас завжди буде міцне здоров'я, невичерпна енергія та безпека на передовій. Ми завжди поруч і готові підтримати вас у ваших нелегких завданнях.

З повагою, начальник Соледарської міської військової адміністрації Сергій ГОШКО