Захоплююче заняття з мінної безпеки «Прогулянка з Патроном».

Дата: 03.11.2023 12:36

Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку — свою та своїх дітей. А зараз ще й маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки з ними. Цього ж треба навчати і наших дітей.

Так, 2 листопада 2023 року у сенсорній кімнаті на базі Освітній простір «Соледар дорога додому» у Дніпрі було проведено захоплююче заняття з мінної безпеки «Прогулянка з Патроном». Виконуюча обов’язки директора Соледарської загальноосвітньої школи №14 Катерина Устименко запросила дошкільнят у цікаву подорож разом із псом Патроном з метою розширення уявлень дітей про особисту безпеку у воєнний час, дотримання правил поведінки із предметами, які можуть наразити на небезпеку самого себе і оточуючих. Разом із Патроном діти з’ясували, що робити у випадку знаходження небезпечних предметів, проходили лабіринти та за допомогою руханки закріпили, як діяти під час повітряної тривоги. Наприкінці заняття діти отримали подарунки та бейджи рятівника — за уважність та обережність під час знаходження мін.

Впевнені, що дошкільнята засвоїли алгоритм дій, як правильно вчинити, коли помітив підозрілий предмет.

Сенсорну кімнату для дітей відкрито за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#Сенсорна_кімната