На Івано - Франківщині пройшов 2 етап підготовки представників молодіжних організацій Донеччини під гаслом: "Молодіжна робота під час війни"#вГору.

Дата: 02.11.2023 18:55

28 - 31 жовтня 2023 року на Івано - Франківщині пройшов 2 етап підготовки представників молодіжних організацій Донеччини під гаслом: "Молодіжна робота під час війни"#вГору.

Навчання проводилося громадською організацією "Молодіжний центр "Територія ініціатив" у партнерстві з КПНЗ "Донецький обласний дитячо-молодіжний центр" в рамках проєкту «Згуртування навколо молодіжної участі» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу. Молодіжну спільноту від Соледарської територіальної громади представляла Леся Онищенко, в.о. директора Володимирівської ЗОШ.

Учасники форуму працювали над командоутворенням і презентували кращі свої практики роботи з ВПО. Визначали, хто така молодь і яка вона у наших громадах. Ознайомилися з поняттями "Соціальна згуртованість", " Безбар'єрність". Вивчали типи молодіжної роботи. Розглянули стратегічне планування розвитку молодіжних організацій, планування програмної роботи МО з урахуванням індикаторів ефективності. Шукали ресурси для реалізації роботи МО. Отримали знання з фандрейзінгу і проєктного менеджменту.

Вперед до звершень та перемог!
#вГору
#ЄвроВідродження