Дата: 02.11.2023 15:49

Начальник Соледарської міської військової адміністрації Сергій ГОШКО взяв участь в онлайн трансляції відкриття Офісу відновлення та розвитку Донецької області, який відкрили сьогодні у Дніпрі. З початком повномасштабної війни Дніпро став справжнім хабом як для переселенців з Донеччини, так і для місцевих органів влади, тож не дивно, що Офіс працюватиме саме тут.

Офіс відновлення та розвитку — це платформа для співпраці, яка обʼєднуватиме владу, міжнародні організації, медіа, організації громадського суспільства та бізнес. Його ми створили завдяки підтримці наших міжнародних партнерів: Європейського Союзу, уряду Швеції та Програми розвитку ООН. Офіс стане комунікаційним майданчиком для роботи, перш за все, Регіонального офісу міжнародної співпраці та Координаційної ради з питань стабілізації ситуації на деокупованих територіях області.

Донецька область — одна з чотирьох, де такий проєкт втілюється першочергово. Це яскраве свідчення того, що наші союзники цілком усвідомлюють складність ситуації в нашому регіоні.