Проведено чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Соледарській міській військовій адміністрації Бахмутського району Донецької області.

Дата: 27.10.2023 15:24

27 жовтня під головуванням заступниці начальника Соледарської міської військової адміністрації  Світлани ЛОЩАКОВОЇ, за участі начальника Соледарської міської військової адміністрації Сергія ГОШКА, начальниці Управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації Наталії АНТИПЕНКО, керівника Благодійної організація «Благодійний Фонд «Соляна фортеця»» Тетяни КВАШИ, голови відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнська громадська організація «Територія жінок» територія жінок Донеччини» Наталі ТИЩУК, членкині правління Громадської організації «Соледарська платформа ініціатив» Вікторії ГРУНСЬКОЇ проведено чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Соледарській міській військовій адміністрації Бахмутського району Донецької області.

Під час засідання розглянуті питання про проведену в жовтні 2023 року роботу щодо:

•організації евакуації населення Соледарської міської територіальної громади та  забезпечення медичним обслуговуванням мешканців громади;

• співпраці з міжнародними організаціями, громадськими організаціями та благодійними фондами щодо надання гуманітарної/благодійної допомоги населенню громади та системного інформування про порядок отримання гуманітарної допомоги мешканцями громади;

• взаємодії з цивільним населенням громади, що постраждало внаслідок агресії російської федерації;

• роботи по забезпеченню паливною деревиною домогосподарств Соледарської міської територіальної громади на опалювальний період 2023-2024 року

Також обговорено питання організації, проведення новорічних заходів та вручення солодких подарунків дітям громади, презентовано порядок надання матеріальної допомоги мешканцям Соледарської  міської територіальної громади, які під час дії воєнного стану в Україні виїхали до більш безпечних регіонів України та обговорено низку організаційних питань.

За результатами зустрічі керівницею центру Світланою ЛОЩАКОВОЮ зазначено, що головна мета Координаційного центру – налагодження чіткої та дієвої системи координації та допомоги мешканцям Соледарської громади.