Дата: 26.10.2023 16:45

Продовжує свою роботу Сенсорна кімната на базі освітнього простору «Соледар: дорога додому» у Дніпрі. Цього тижня фахівчиня ІРЦ Ольга Гречко на логопедичних заняттях знайомила дітлахів із словником за різними лексичними темами. Також пані Ольга розбирала з дітьми діалогічне мовлення, виконувала з ними вправи на розвиток артикуляційного апарату, вчила  мовному диханню та тренувала дрібну моторику.

Цікаве та насичене заняття з мінної безпеки провела для дошкільнят виконуюча обов’язки директора Соледарської загальноосвітньої школи №14 Катерина Устименко. На занятті діти навчилися розпізнавати вибухонебезпечні предмети, закріпили базові правила поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечного предмета. Чітко зафіксували, що треба бути уважним до предметів, які залишені без нагляду та мають підозрілий вигляд.

На заняттях «Чарівний світ емоцій» з фахівчинею ІРЦ Людмилою Твердохліб діти зняли емоційне напруження під час психогімнастики та отримали позитивні емоції від малювання на воді.

Батьки у дружньому колі отримали практичні поради, як підтримати дітей в умовах війни та поділилися труднощами, з якими вони зіштовхуються в цьому процесі.

Сенсорну кімнату для дітей відкрито за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.